Nasi Goście są najważniejsi, dlatego staramy się aby Akademia poza warstwą merytoryczną na długo zapadała w pamięci dzięki przygotowanym atrakcjom. Dotychczas naszych uczestników rozbawiali (często do łez):

Krzysztof Respondek

Krzysztof Respondek

polski aktor, piosenkarz i artysta kabaretowy, występuje w kabarecie Rak. Naszą publiczność porwał skeczami oraz piosenkami (wykonywanymi razem z rozbawioną publicznością).

Jerzy Kryszak

Jerzy Kryszak

Prawdziwa legenda, aktor satyryk, parodysta i prezenter telewizyjny. Specjalnie przygotowany skecz o odbiorniku GS18T był prawdziwą perełką występu Mistrza.

Robert Korólczyk

Robert Korólczyk

Współtwórca Kabaretu Młodych Panów. Artysta kabaretowy znany z licznych występów w telewizji i na galach kabaretowych. Jego popisowy występ w roli górala spowodował ból brzucha od śmiechu wśród wielu uczestników naszej Akademii.

Kabaret Paranienormalni

Paranienormalni

Paranienormalni na polskiej scenie kabaretowej pojawili się w 2004 roku. Już pierwszy program, na który składały się skecze takie jak: Papieros, Młotek i Gwóźdź, Gołębie, pokazał jak wielki potencjał tkwi w grupie. Na naszej scenie zaprezentował show wspominany przez gości jako jeden z najlepszych.

Chcesz wiedzieć kto wystąpi w tym roku? Zarejestruj się, pojedź na Akademię i sprawdź 🙂

Top