Akademia Leica Geosystems powstała przy współudziale doświadczonych pracowników naszej firmy oraz zaproszonych gości w tym wykładowców akademickich oraz praktyków firm partnerskich. Akademia ma na celu propagowanie innowacyjnych rozwiązań Leica Geosystems, najnowszych trendów i praktycznych umiejętności uzupełniających wiedzę akademicką z zakresu szeroko rozumianej geomatyki (geodezja, kartografia, geoinformatyka, fotogrametria, teledetekcja itd.) oraz  budownictwa.

Cele

Celem Akademii jest wzmacnianie potencjału i mobilności zawodowej uczestników szkoleń poprzez umożliwienie zdobywania konkretnych umiejętności praktycznych.

Szkolenia

Oferta szkoleń jest dostosowywana w zależnie od zmian na rynku oraz potrzeb zgłaszanych przez uczestników szkoleń, współpracujących firm i instytucji. Prowadzone szkolenia i warsztaty, są okazją do przybliżenia rozwiązań i technik stosowanych przez czołowe firmy w Polsce i na całym świecie. Zapoznaj się z aktualną ofertą szkoleń i warsztatów.

Akademie stacjonarne

Naszym sztandarowym spotkaniem jest cykl spotkań w ramach Akademii Geodezyjnych i Machine Control. Kilkudniowe warsztaty są okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami (w tym premierami) i technologią, porozmawiania z zaproszonymi gośćmi oraz kolegami i koleżankami z branży. To również chwila na odpoczynek od codziennego zgiełku i pędu w pracy.

Już wkrótce nowe terminy spotkań dla geodezji i budownictwa.

Top